Bizden Size

merhabaMerhaba,

Elinizde tuttuğunuz sayımızla beraber Lokma 1. yaşını kutluyor. 13 sayı önce küçük ama heyecanlı bir ekip olarak çıkmıştık bu yola. Bugün ise çekirdek kadromuza her sayıda katkıda bulunan farklı değerler ve elbette bambaşka ülkelerde binlerce okuyucu dostumuz ile devam ediyoruz.

Bizi daha ilk sayıdan itibaren arkadaş çevrelerinin bir parçası olarak gören, sevgilerini esirgemeyen, eleştirirken bile hep daha iyisi olmamız için sözler sarf ettiğini belirten sizlere çok teşekkür ederiz, desteğinizle çok kıymetli işlere imza attık.

Ülkenin en çetin kışını gördüğü günden en sıcak yazını gördüğü güne hiç şikâyet etmeden stüdyoda toplanan, günlerce sabahlayan, birbirinin derdiyle dertlenen, sevinciyle havalara ucan sevgili Lokma ekibine; Yasemin Darbaz Karaca, Reyhan Cerit Bala, Burçin Bilge Sarıkaya, Fatma Hazan Türkkol, Sezer Alçınkaya, Melis Kayacık ve Tuba Özdil’e ve bu süreçte desteklerini esirgemeyen eşlerimize/ailelerimize ve annelerine destek olan miniklerimize yürekten teşekkürler…

Albayrak Yayın Grubu’na da Lokma’nın ilk sayısından itibaren bize inandıkları ve her daim yolumuzu açtıkları için teşekkürü borç biliriz.

Daha nice yıllar faydalı ve hayırlı Lokma’larda buluşmak duasıyla…

Hatice Özdemir Tülün

Lokma Dergisi Genel Yayın Yönetmeni